Sylwia Nawrot

Polska / Prelegent

Doktor kosmetologii na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym, wykładowca, mistrz wizażu, specjalistka w mikropigmentacji medyczno-estetycznej oraz microneedlingu. Autorka licznych publikacji naukowych oraz technik pigmentacji z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży kosmetologicznej .

Sylwia Kinga… razy dwa! Jakie mogło być ich zaskoczenie, gdy Sylwia Kinga Nawrot i Sylwia Kinga Dobrowolska znalazły się w jednym miejscu i o jednym czasie na szkoleniu z pigmentacji kosmetycznej… Było to hm… ile lat temu? Jak jednak liczyć te lata, gdy cel, jaki je w tamtym momencie połączył, zniwelował poczucie czasu i sprawił, że tamten moment trwa. Trwa we wspólnej wymianie umiejętności i wizji, poczuciu misji, nieustannym samorozwoju. Bo ten wspólny ich czas, to dziesiątki szkoleń, to liczne wystąpienia na forach konferencyjnych krajowych i międzynarodowych, to kilometry żmudnie przecieranych szlaków w przestrzeni zwanej mikropigmentacją na kilku kontynentach! Ich noga nie postanęła bodaj tylko w Afryce i Australii… Jeszcze! Ale nade wszystko, to setki profesjonalnie przeszkolonych tatuażystów i tyleż samo zadowolonych klientów, dla których rekonstrukcja brwi czy brodawki sutkowej metodą mikropigmentacji z efektem 3D, to pomost do uzyskania lepszej jakości życia. Ten wspólny ich czas zatem, to relacje z ludźmi. Swój własny projekt życia – bo to już wyższy stopień zinstytucjonalizowanej działalności na skalę globalną – propagują pod szyldem Amazink. Łączy on takie specjalności, jak makijaż klasyczny-medyczny, makijaż permanentny na wszystkich poziomach zaawansowania.

To, w czym obie Sylwie działają, obrazują z pewnością dwa słowa: jakość i empatia. Jakość swoich usług realizują poprzez hołdowaniu sztuce medycznej i jej procedurom, a empatia… i tu wracamy do opowieści o tym, gdy obie wcześniej się nie znając, stanęły razem w progu centrum szkoleniowego